Vandaag is dinsdag 25 juni  

  toon alles extra   smal
 wanneer tijd PJG titel plaats regio  categorie  organisatie
- juni -
 
zaterdag 15 juni
za 15 jun t/m zo 18 aug Boxtel NB cultuurcultuur
 
maandag 24 juni - Geboorte Johannes de Doper
ma 24 t/m wo 26 jun 10:00 Tegelen LI cursuscursus
ma 24 t/m zo 30 jun 18:00 Thorn LI retraiteretraite FoyerFoyer
 
dinsdag 25 juni
di 25 jun 12:30 Den Bosch NB gebedgebed
di 25 jun 12:30 Eindhoven NB gebedgebed
di 25 jun 20:00 Drunen NB lezinglezing
 
woensdag 26 juni
wo 26 jun 19:00jeugd-jongeren Utrecht UT festiviteitfestiviteit
 
donderdag 27 juni
do 27 jun 10:00 Heiloo NH bezinningbezinning
do 27 jun 18:00 Roermond LI bezinningbezinning B RoermondB Roermond
do 27 jun 10:30 Sittard LI bezinningbezinning B RoermondB Roermond
do 27 jun 20:00 Maastricht LI bezinningbezinning
do 27 jun 10:00 Den Bosch NB ontmoetingontmoeting
do 27 jun 07:30 Valkenburg LI bedevaartbedevaart
 
vrijdag 28 juni - Heilig Hart van Jezus
vr 28 jun 19:00 Kerkrade LI lezinglezing B RoermondB Roermond
vr 28 t/m zo 30 jun 17:30gezin Someren NB ontmoetingontmoeting
vr 28 t/m zo 30 jun Kerkrade LI conferentieconferentie
vr 28 t/m zo 30 jun Heilig Landstichting GE retraiteretraite Zuivere HartenZuivere Harten
 
zaterdag 29 juni - Onbevlekt Hart van Maria / Heilige Petrus en Paulus
za 29 jun 14:00 Roermond LI bezinningbezinning B RoermondB Roermond
za 29 jun 09:30jeugd-jongeren Roosendaal NB ontmoetingontmoeting B BredaB Breda
za 29 jun 17:30jeugd-jongeren Tilburg NB festiviteitfestiviteit B Den BoschB Den Bosch
za 29 t/m zo 30 jun 00:00jeugd-jongeren Tilburg NB bedevaartbedevaart
 
zondag 30 juni
zo 30 jun 10:30jeugd-jongeren Deventer OV festiviteitfestiviteit B UtrechtB Utrecht
zo 30 jun 13:30gezin Heiloo NH ontmoetingontmoeting
zo 30 jun 15:00 Bergen op Zoom NB processieprocessie
zo 30 jun 11:00 Nieuw Rosmalen NB liturgieliturgie
zo 30 jun 10:00 Maastricht LI processieprocessie
zo 30 jun 09:00 Hunsel LI processieprocessie
zo 30 jun 09:30 Wessem LI processieprocessie
zo 30 jun 15:00jeugd-jongeren Schiedam ZH ontmoetingontmoeting B RotterdamB Rotterdam
- juli -
 
maandag 1 juli
vanaf ma 1 jul 17:00 Huijbergen NB gebedgebed Broeders van HuijbergenBroeders van Huijbergen
ma 1 t/m wo 3 jul Kevelaer [D] bedevaartbedevaart B HaarlemB Haarlem
ma 1 t/m do 4 jul 10:00 Nijmegen GE cursuscursus Titus BrandsmaTitus Brandsma
 
dinsdag 2 juli
di 2 jul 09:00 Sittard LI bedevaartbedevaart Maria MaterMaria Mater
 
woensdag 3 juli - Heilige Thomas
wo 3 t/m zo 7 jul 18:00 Thorn LI retraiteretraite FoyerFoyer
 
donderdag 4 juli
do 4 t/m zo 7 jul 17:00 Helvoirt NB retraiteretraite
do 4 t/m wo 10 jul 17:00 Helvoirt NB retraiteretraite
do 4 t/m za 13 jul jeugd-jongeren Assisi [I] reisreis Franciscaans JongerenwerkFranciscaans Jongerenwerk
 
vrijdag 5 juli
vr 5 t/m di 9 jul 17:00gezin Gent [B] ontmoetingontmoeting Abdij DrongenAbdij Drongen
vr 5 t/m do 11 jul jeugd-jongeren Walsingham [GB] retraiteretraite
 
zaterdag 6 juli
za 6 jul 17:00jeugd-jongeren Heerhugowaard NH festiviteitfestiviteit B HaarlemB Haarlem
za 6 jul 08:45 Amsterdam NH bedevaartbedevaart
za 6 jul 17:00 Den Bosch NB muziekmuziek
za 6 jul 08:00 Nieuw Kerkrade LI bedevaartbedevaart
za 6 jul gezin Cadzand ontmoetingontmoeting B BredaB Breda
za 6 jul 11:00 Brielle ZH bedevaartbedevaart B RotterdamB Rotterdam
vanaf za 6 jul 15:00jeugd-jongeren Leiden ZH ontmoetingontmoeting RKJ LeidenRKJ Leiden
za 6 jul t/m zo 18 aug Nederland schoolvakantieschoolvakantie
 
zondag 7 juli
zo 7 jul 11:00 Heiloo NH muziekmuziek
zo 7 jul 15:30jeugd-jongeren Katwijk ZH liturgieliturgie
zo 7 jul 13:30 Den Bosch NB ontmoetingontmoeting B Den BoschB Den Bosch
zo 7 jul 11:00 Wassenaar ZH festiviteitfestiviteit
 
dinsdag 9 juli
di 9 t/m zo 14 jul gezin Florenville [B] reisreis
 
donderdag 11 juli
do 11 jul 18:00 Roermond LI bezinningbezinning B RoermondB Roermond
do 11 jul 10:30 Sittard LI bezinningbezinning B RoermondB Roermond
do 11 t/m zo 14 jul 11:00gezin Loppem [B] ontmoetingontmoeting
do 11 t/m vr 19 jul priesters-religieuzen Lyon reisreis TiltenbergTiltenberg
 
vrijdag 12 juli
vr 12 t/m zo 14 jul Scherpenheuvel [B] ontmoetingontmoeting EmmanuelEmmanuel
 
zaterdag 13 juli
za 13 jul 14:00 Roermond LI bezinningbezinning B RoermondB Roermond
za 13 jul 14:00 Sittard LI bezinningbezinning Regina CarmeliRegina Carmeli
za 13 t/m wo 17 jul jeugd-jongeren Heiloo NH kampkamp B HaarlemB Haarlem
za 13 t/m ma 22 jul 09:00jeugd-jongeren Frankrijk [F] kampkamp Sint JanSint Jan
za 13 jul t/m zo 25 aug Nederland schoolvakantieschoolvakantie
 
zondag 14 juli
zo 14 jul 16:00 Den Haag ZH bezinningbezinning
zo 14 t/m vr 19 jul 17:00 Tegelen LI retraiteretraite Priorij NazarethPriorij Nazareth
zo 14 t/m za 20 jul Thorn LI retraiteretraite FoyerFoyer
zo 14 t/m za 20 jul 18:00priesters-religieuzen Thorn LI retraiteretraite FoyerFoyer
 
maandag 15 juli
ma 15 jul 19:30 Barneveld GE cursuscursus
 
dinsdag 16 juli
di 16 t/m vr 19 jul 17:30 Sittard LI retraiteretraite Regina CarmeliRegina Carmeli
 
donderdag 18 juli
do 18 jul 10:00 Heiloo NH bezinningbezinning
do 18 t/m zo 21 jul 16:00 Merkelbeek LI kampkamp FSO - Het WerkFSO - Het Werk
 
vrijdag 19 juli
vr 19 t/m zo 21 jul 17:00 Tegelen LI retraiteretraite Priorij NazarethPriorij Nazareth
 
zaterdag 20 juli
za 20 jul 17:00 Den Bosch NB muziekmuziek
za 20 jul t/m zo 1 sep Nederland schoolvakantieschoolvakantie
 
zondag 21 juli
zo 21 t/m vr 26 jul jeugd-jongeren Ierland [IRL] reisreis B UtrechtB Utrecht
zo 21 t/m za 27 jul jeugd-jongeren Den Bosch NB kampkamp B RotterdamB Rotterdam
zo 21 t/m za 27 jul jeugd-jongeren Hoog Soeren GE kampkamp DeeBeetjeDeeBeetje
zo 21 t/m za 27 jul jeugd-jongeren Eindhoven NB kampkamp B RotterdamB Rotterdam
zo 21 t/m za 27 jul 17:00priesters-religieuzen Tegelen LI retraiteretraite Priorij NazarethPriorij Nazareth
zo 21 t/m za 27 jul jeugd-jongeren Lisse ZH kampkamp B RotterdamB Rotterdam
zo 21 t/m di 30 jul Kortemark [B] retraiteretraite FoyerFoyer
 
maandag 22 juli - Maria Magdalena
ma 22 t/m vr 26 jul 12:00jeugd-jongeren Ittervoort LI kampkamp Opus DeiOpus Dei
ma 22 t/m vr 26 jul 12:00jeugd-jongeren Ittervoort LI kampkamp Opus DeiOpus Dei
 
dinsdag 23 juli
di 23 t/m zo 28 jul Paray-le-Monial [F] reisreis EmmanuelEmmanuel
di 23 t/m wo 31 jul jeugd-jongeren Letland / Litouwen reisreis
 
donderdag 25 juli - Sint Jacob
do 25 jul 19:00 Roermond LI liturgieliturgie
do 25 jul 12:30 Den Bosch NB gebedgebed
do 25 jul 12:30 Eindhoven NB gebedgebed
do 25 jul 11:00 Reuver LI bedevaartbedevaart SPVSPV
 
vrijdag 26 juli
vr 26 t/m zo 28 jul 12:00 Tegelen LI bezinningbezinning Priorij NazarethPriorij Nazareth
vr 26 jul t/m za 3 aug gezin Chandolin reisreis
vr 26 jul t/m zo 4 aug Zwitserland reisreis
vr 26 jul t/m wo 7 aug jeugd-jongeren Lourdes [F] bedevaartbedevaart
 
zaterdag 27 juli - Titus Brandsma
za 27 jul t/m do 1 aug jeugd-jongeren Helvoirt NB kampkamp EmmanuelEmmanuel
 
zondag 28 juli
zo 28 jul 11:00 Heiloo NH muziekmuziek
zo 28 jul t/m za 3 aug jeugd-jongeren Hoog Soeren GE kampkamp DeeBeetjeDeeBeetje
- augustus -
 
donderdag 1 augustus
do 1 t/m zo 4 aug Altötting [D] reisreis EmmanuelEmmanuel
 
zaterdag 3 augustus
za 3 t/m do 8 aug jeugd-jongeren Haarle OV kampkamp B UtrechtB Utrecht
za 3 t/m vr 9 aug jeugd-jongeren Someren NB kampkamp KCVKCV
 
zondag 4 augustus
zo 4 t/m za 10 aug jeugd-jongeren Hoog Soeren GE kampkamp DeeBeetjeDeeBeetje
 
maandag 5 augustus
vanaf ma 5 aug 17:00 Huijbergen NB gebedgebed Broeders van HuijbergenBroeders van Huijbergen
ma 5 t/m vr 9 aug jeugd-jongeren Wellerlooi LI kampkamp B RoermondB Roermond
ma 5 t/m vr 9 aug jeugd-jongeren Weert LI kampkamp B RoermondB Roermond
ma 5 t/m za 10 aug jeugd-jongeren Helvoirt NB kampkamp
ma 5 t/m zo 11 aug 18:00gezin Thorn LI retraiteretraite FoyerFoyer
 
dinsdag 6 augustus - Gedaanteverandering van Jezus
di 6 t/m vr 9 aug Amsterdam NH retraiteretraite
di 6 t/m vr 23 aug Lourdes [F] bedevaartbedevaart VNBVNB
 
donderdag 8 augustus
do 8 t/m za 17 aug 10:00jeugd-jongeren Letland kampkamp Sint JanSint Jan
 
zaterdag 10 augustus
za 10 t/m di 13 aug jeugd-jongeren Loosdrecht NH kampkamp B Den BoschB Den Bosch
za 10 t/m za 17 aug jeugd-jongeren Venray LI kampkamp WKJWKJ
za 10 t/m za 17 aug jeugd-jongeren Loosdrecht NH kampkamp B Den BoschB Den Bosch
za 10 t/m vr 23 aug Lourdes [F] bedevaartbedevaart VNBVNB
za 10 t/m vr 23 aug Lourdes [F] bedevaartbedevaart VNBVNB
 
zondag 11 augustus
zo 11 t/m vr 16 aug jeugd-jongeren Tilburg NB ontmoetingontmoeting
zo 11 t/m zo 18 aug jeugd-jongeren Taize reisreis
 
maandag 12 augustus
ma 12 aug 19:00gezin Gistel [B] conferentieconferentie
ma 12 t/m do 15 aug Amsterdam NH retraiteretraite
ma 12 t/m do 15 aug gezin Gistel [B] festiviteitfestiviteit
ma 12 t/m vr 16 aug jeugd-jongeren Sittard LI kampkamp B RoermondB Roermond
ma 12 t/m vr 16 aug jeugd-jongeren Epen LI kampkamp B RoermondB Roermond
ma 12 t/m za 17 aug Dahlem conferentieconferentie CLCL
 
woensdag 14 augustus - Heilige Maximiliaan Kolbe
wo 14 aug 15:00 Gistel [B] conferentieconferentie
 
donderdag 15 augustus - Maria Tenhemelopneming
do 15 aug 10:45 Gistel [B] conferentieconferentie
do 15 aug 09:30 Roermond LI bedevaartbedevaart
 
vrijdag 16 augustus
vr 16 t/m za 24 aug Lourdes [F] bedevaartbedevaart VNBVNB
vr 16 t/m za 24 aug Lourdes [F] bedevaartbedevaart VNBVNB
 
zaterdag 17 augustus
za 17 aug 13:30 Tegelen LI bezinningbezinning B RoermondB Roermond
za 17 t/m do 22 aug Lourdes [F] bedevaartbedevaart VNBVNB
za 17 t/m vr 23 aug jeugd-jongeren Lourdes [F] bedevaartbedevaart VNBVNB
 
zondag 18 augustus
zo 18 t/m vr 23 aug Lourdes [F] bedevaartbedevaart VNBVNB
 
maandag 19 augustus
ma 19 t/m za 24 aug Beauraing [B] bedevaartbedevaart Platform30plusPlatform30plus
 
dinsdag 20 augustus
di 20 aug 09:00 Sint-Martens-Voeren [B] bedevaartbedevaart SPVSPV
 
donderdag 22 augustus - Maria Koningin
do 22 aug 10:00 Heiloo NH bezinningbezinning
do 22 aug 09:30 Thorn LI bezinningbezinning FoyerFoyer
do 22 t/m zo 25 aug 17:00 Helvoirt NB retraiteretraite
do 22 t/m zo 25 aug 10:00 Diepenveen OV festiviteitfestiviteit B GroningenB Groningen
 
vrijdag 23 augustus - Sint Rosa van Lima
vr 23 t/m zo 25 aug 19:30jeugd-jongeren Aarle-Rixtel NB ontmoetingontmoeting Kostbaar BloedKostbaar Bloed
vr 23 t/m zo 25 aug 15:00 Vaals LI ontmoetingontmoeting
vr 23 t/m zo 25 aug 09:30 Thorn LI bezinningbezinning FoyerFoyer
 
zaterdag 24 augustus - Naturalisatiedag / Heilige Bartholomeus
za 24 aug 14:00 Maastricht LI bezinningbezinning B RoermondB Roermond
za 24 t/m za 31 aug jeugd-jongeren Ardennen [B] kampkamp B RotterdamB Rotterdam
 
zondag 25 augustus
zo 25 aug West-Brabant NB cultuurcultuur
zo 25 aug 11:45 Den Bosch NB gebedgebed
zo 25 aug 12:30 Eindhoven NB gebedgebed
zo 25 aug 11:00 Heiloo NH muziekmuziek
 
donderdag 29 augustus - Onthoofding van Johannes de Doper
do 29 aug 18:00 Roermond LI bezinningbezinning B RoermondB Roermond
do 29 aug 10:30 Sittard LI bezinningbezinning B RoermondB Roermond
 
zaterdag 31 augustus
za 31 aug 14:00 Roermond LI bezinningbezinning B RoermondB Roermond
- september -
 
zondag 1 september
zo 1 sep West-Brabant NB cultuurcultuur
zo 1 t/m zo 8 sep 18:00 Thorn LI retraiteretraite FoyerFoyer
 
maandag 2 september
ma 2 t/m wo 4 sep Kevelaer [D] bedevaartbedevaart
 
woensdag 4 september
wo 4 t/m do 12 sep Lourdes [F] bedevaartbedevaart Huis voor de PelgrimHuis voor de Pelgrim
 
donderdag 5 september
do 5 sep Kevelaer [D] bedevaartbedevaart
vanaf do 5 sep Amsterdam NH bezinningbezinning
vanaf do 5 sep 17:00 Huijbergen NB gebedgebed Broeders van HuijbergenBroeders van Huijbergen
do 5 t/m do 12 sep Lourdes [F] bedevaartbedevaart Huis voor de PelgrimHuis voor de Pelgrim
do 5 t/m do 12 sep Lourdes [F] bedevaartbedevaart Huis voor de PelgrimHuis voor de Pelgrim
 
vrijdag 6 september
vr 6 t/m wo 11 sep Lourdes [F] bedevaartbedevaart Huis voor de PelgrimHuis voor de Pelgrim
 
zaterdag 7 september
za 7 sep 09:30 Veenendaal UT conferentieconferentie
za 7 sep 08:30 Heerlen LI bedevaartbedevaart
 
zondag 8 september - Maria Geboorte
zo 8 sep West-Brabant NB cultuurcultuur
zo 8 t/m do 19 sep 17:00 Tegelen LI retraiteretraite Priorij NazarethPriorij Nazareth
 
maandag 9 september
ma 9 sep wereldwijd festiviteitfestiviteit
ma 9 t/m za 14 sep 09:00 Leiden ZH cursuscursus
ma 9 t/m di 17 sep Lourdes [F] bedevaartbedevaart Huis voor de PelgrimHuis voor de Pelgrim
 
dinsdag 10 september
di 10 sep 09:30 Sittard LI bezinningbezinning Maria MaterMaria Mater
di 10 t/m zo 15 sep Fatima [P] bedevaartbedevaart Huis voor de PelgrimHuis voor de Pelgrim
di 10 t/m di 17 sep Lourdes [F] bedevaartbedevaart Huis voor de PelgrimHuis voor de Pelgrim
 
woensdag 11 september
wo 11 t/m ma 16 sep Lourdes [F] bedevaartbedevaart Huis voor de PelgrimHuis voor de Pelgrim
 
zaterdag 14 september - Kruisverheffing
za 14 sep 08:30 Dusseldorf gebedgebed
za 14 sep 11:00 Den Bosch NB lezinglezing VVRKKVVRKK
za 14 sep 20:00 Den Bosch NB liturgieliturgie
za 14 sep Den Bosch NB ontmoetingontmoeting Radio MariaRadio Maria
za 14 sep 09:30 Thorn LI ontmoetingontmoeting FoyerFoyer
za 14 t/m zo 22 sep Lourdes [F] bedevaartbedevaart Huis voor de PelgrimHuis voor de Pelgrim
 
zondag 15 september - Onze Lieve Vrouw van Smarten
zo 15 sep West-Brabant NB cultuurcultuur
zo 15 sep gezin Moergestel NB ontmoetingontmoeting Opus DeiOpus Dei
zo 15 sep jeugd-jongeren Renkum GE festiviteitfestiviteit B UtrechtB Utrecht
zo 15 sep jeugd-jongeren Assen DR festiviteitfestiviteit B GroningenB Groningen
zo 15 t/m zo 22 sep Lourdes [F] bedevaartbedevaart Huis voor de PelgrimHuis voor de Pelgrim
 
maandag 16 september
ma 16 t/m za 21 sep Lourdes [F] bedevaartbedevaart Huis voor de PelgrimHuis voor de Pelgrim
ma 16 t/m zo 22 sep Megen NB retraiteretraite La VernaLa Verna
ma 16 t/m zo 22 sep 18:00 Thorn LI retraiteretraite FoyerFoyer
 
woensdag 18 september
wo 18 sep 19:30jeugd-jongeren Amsterdam NH ontmoetingontmoeting B HaarlemB Haarlem
 
donderdag 19 september
do 19 t/m vr 27 sep Lourdes [F] bedevaartbedevaart VNBVNB
do 19 t/m vr 27 sep Lourdes [F] bedevaartbedevaart VNBVNB
 
vrijdag 20 september
vr 20 sep 17:30 Helvoirt NB bezinningbezinning KCVKCV
vr 20 t/m zo 22 sep 16:30 sittard retraiteretraite Maria MaterMaria Mater
vr 20 t/m zo 22 sep 17:00 Tegelen LI bezinningbezinning Priorij NazarethPriorij Nazareth
 
zaterdag 21 september
za 21 sep 09:30 Heerlerheide LI bedevaartbedevaart SPVSPV
za 21 sep 09:30jeugd-jongeren Utrecht UT festiviteitfestiviteit B UtrechtB Utrecht
za 21 t/m do 26 sep Lourdes [F] bedevaartbedevaart VNBVNB
 
dinsdag 24 september
di 24 sep t/m wo 2 okt Lourdes [F] bedevaartbedevaart VNBVNB
 
woensdag 25 september
wo 25 sep 12:30 Den Bosch NB gebedgebed
wo 25 sep 12:30 Eindhoven NB gebedgebed
 
donderdag 26 september
do 26 sep 10:00 Heiloo NH bezinningbezinning
do 26 sep t/m di 1 okt Lourdes [F] bedevaartbedevaart VNBVNB
 
vrijdag 27 september
vr 27 t/m zo 29 sep gezin Steyl LI ontmoetingontmoeting B RoermondB Roermond
vr 27 t/m zo 29 sep Brugge [B] ontmoetingontmoeting
vr 27 sep t/m di 1 okt Banneux [B] bedevaartbedevaart Huis voor de PelgrimHuis voor de Pelgrim
vr 27 sep t/m vr 4 okt Itali [I] bedevaartbedevaart VNBVNB
 
zaterdag 28 september
za 28 sep 10:30 Nijmegen GE bezinningbezinning ParochiespiritualiteitParochiespiritualiteit
za 28 sep 09:30 Thorn LI bezinningbezinning FoyerFoyer
za 28 sep 19:00 Helvoirt NB bezinningbezinning
za 28 t/m zo 29 sep Nederland conferentieconferentie
 
zondag 29 september - Sint Michaël
zo 29 sep t/m ma 7 okt Lourdes [F] bedevaartbedevaart VNBVNB
 
maandag 30 september - Sint Hiëronimus
ma 30 sep t/m za 5 okt Rome [I] bedevaartbedevaart Huis voor de PelgrimHuis voor de Pelgrim
- oktober -
 
dinsdag 1 oktober
di 1 t/m zo 6 okt Lourdes [F] bedevaartbedevaart VNBVNB
 
woensdag 2 oktober - Heilige Engelbewaarders
vanaf wo 2 okt 17:00 Huijbergen NB gebedgebed Broeders van HuijbergenBroeders van Huijbergen
 
donderdag 3 oktober
do 3 okt Nederland festiviteitfestiviteit KBVKKBVK
 
vrijdag 4 oktober - Werelddierendag / Sint Franciscus
vr 4 t/m za 12 okt Lourdes [F] bedevaartbedevaart VNBVNB
 
zaterdag 5 oktober
za 5 okt Oosterbeek GE ontmoetingontmoeting B UtrechtB Utrecht
za 5 okt 09:30 Zwolle OV conferentieconferentie
za 5 okt Emmen DR muziekmuziek B GroningenB Groningen
za 5 okt 08:30 Maastricht LI bedevaartbedevaart
 
zondag 6 oktober
zo 6 okt gezin Zevenaar GE festiviteitfestiviteit
zo 6 t/m vr 11 okt Lourdes [F] bedevaartbedevaart
zo 6 t/m vr 11 okt Lourdes [F] bedevaartbedevaart VNBVNB
 
maandag 7 oktober - Heilige Maagd Maria van de Rozenkrans
ma 7 t/m do 10 okt Helvoirt NB bezinningbezinning KCVKCV
 
woensdag 9 oktober
wo 9 okt Banneux [B] bedevaartbedevaart Huis voor de PelgrimHuis voor de Pelgrim
 
donderdag 10 oktober
do 10 okt 13:30 Nijmegen GE lezinglezing ParochiespiritualiteitParochiespiritualiteit
 
zaterdag 12 oktober
za 12 okt 09:30 Voorhout ZH ontmoetingontmoeting EmmanuelEmmanuel
za 12 okt onbekend ontmoetingontmoeting Zuivere HartenZuivere Harten
za 12 okt onbekend festiviteitfestiviteit B UtrechtB Utrecht
za 12 t/m za 19 okt Italië [I] bedevaartbedevaart B BredaB Breda
 
zondag 13 oktober
zo 13 t/m vr 18 okt Italie bedevaartbedevaart Huis voor de PelgrimHuis voor de Pelgrim
 
maandag 14 oktober
ma 14 t/m zo 20 okt 18:00 Thorn LI retraiteretraite FoyerFoyer
 
woensdag 16 oktober
wo 16 okt 07:30 Heerlen LI bedevaartbedevaart
 
vrijdag 18 oktober
vr 18 t/m zo 20 okt gezin Helvoirt NB ontmoetingontmoeting EmmanuelEmmanuel
vr 18 t/m zo 20 okt jeugd-jongeren Hoog Soeren GE kampkamp DeeBeetjeDeeBeetje
vr 18 t/m zo 20 okt 19:00jeugd-jongeren Tegelen LI bezinningbezinning Priorij NazarethPriorij Nazareth
 
zaterdag 19 oktober
za 19 okt Utrecht UT conferentieconferentie KNRKNR
 
donderdag 24 oktober
do 24 okt 10:00 Heiloo NH bezinningbezinning
do 24 okt 09:30 Thorn LI bezinningbezinning FoyerFoyer
 
vrijdag 25 oktober
vr 25 okt 12:30 Den Bosch NB gebedgebed
vr 25 okt 12:30 Eindhoven NB gebedgebed
vr 25 t/m zo 27 okt jeugd-jongeren Thuine [D] ontmoetingontmoeting B GroningenB Groningen
 
zaterdag 26 oktober
za 26 t/m zo 27 okt 17:30jeugd-jongeren Thorn LI kampkamp FoyerFoyer
 
zondag 27 oktober
zo 27 okt 03:00 kerkjaarkerkjaar
 
dinsdag 29 oktober
di 29 okt 09:30 Sittard LI bezinningbezinning Maria MaterMaria Mater
 
donderdag 31 oktober
do 31 okt t/m zo 3 nov 17:00 Helvoirt NB retraiteretraite
- november -
 
vrijdag 1 november - Allerheiligen
vr 1 nov kerkjaarkerkjaar
vr 1 nov 13:00 Thorn LI bedevaartbedevaart SPVSPV
 
zaterdag 2 november - Allerzielen
za 2 nov kerkjaarkerkjaar
za 2 nov Best NB liturgieliturgie
 
zondag 3 november - Heilige Hubertus
zo 3 nov jeugd-jongeren Utrecht UT festiviteitfestiviteit B UtrechtB Utrecht
 
maandag 4 november
ma 4 t/m do 7 nov 17:00 Helvoirt NB retraiteretraite
 
woensdag 6 november
wo 6 nov 11:00 Utrecht UT ontmoetingontmoeting B UtrechtB Utrecht
 
zaterdag 9 november - Kerkwijding Lateraanse Basiliek
za 9 nov 11:00 Den Bosch NB lezinglezing VVRKKVVRKK
za 9 nov jeugd-jongeren onbekend ontmoetingontmoeting B GroningenB Groningen
 
zondag 10 november
zo 10 nov Nederland bezinningbezinning
zo 10 t/m za 16 nov 17:00priesters-religieuzen Tegelen LI retraiteretraite Priorij NazarethPriorij Nazareth
 
maandag 11 november - Sint Maarten
ma 11 t/m zo 17 nov Brecht [B] retraiteretraite La VernaLa Verna
 
zaterdag 16 november
za 16 nov 10:00 Drachten FR conferentieconferentie B GroningenB Groningen
za 16 nov 09:30 Thorn LI bezinningbezinning FoyerFoyer
za 16 t/m zo 17 nov Helvoirt NB festiviteitfestiviteit KCVKCV
 
zondag 17 november
zo 17 t/m za 23 nov 18:00 Thorn LI retraiteretraite FoyerFoyer
 
donderdag 21 november - Opdracht heilige Maagd Maria in de tempel
do 21 nov 10:00 Heiloo NH bezinningbezinning
 
vrijdag 22 november
vr 22 t/m zo 24 nov jeugd-jongeren onbekend ontmoetingontmoeting B GroningenB Groningen
vr 22 t/m zo 24 nov 17:00 Tegelen LI bezinningbezinning Priorij NazarethPriorij Nazareth
 
maandag 25 november
ma 25 nov 12:30 Den Bosch NB gebedgebed
ma 25 nov 12:30 Eindhoven NB gebedgebed
 
zaterdag 30 november
za 30 nov Maastricht LI conferentieconferentie KNRKNR
- december -
 
zondag 1 december - 1e zondag vd Advent - Levavi
zo 1 t/m di 24 dec kerkjaarkerkjaar
 
vrijdag 6 december - Sinterklaas
vr 6 t/m zo 8 dec 17:00 Tegelen LI retraiteretraite Priorij NazarethPriorij Nazareth
vr 6 t/m zo 8 dec 09:30 Thorn LI bezinningbezinning FoyerFoyer
 
donderdag 12 december
do 12 dec 19:30jeugd-jongeren Amsterdam NH ontmoetingontmoeting B HaarlemB Haarlem
 
vrijdag 13 december
vr 13 t/m zo 15 dec Thuine [D] retraiteretraite B GroningenB Groningen
 
zaterdag 14 december
za 14 dec jeugd-jongeren Utrecht UT festiviteitfestiviteit B UtrechtB Utrecht
za 14 dec 09:30 Thorn LI bezinningbezinning FoyerFoyer
 
dinsdag 17 december
di 17 dec kerkjaarkerkjaar
di 17 dec 09:30 Sittard LI bezinningbezinning Maria MaterMaria Mater
 
donderdag 19 december
do 19 dec 10:00 Heiloo NH bezinningbezinning
 
zondag 22 december - 4e zondag vd Advent - Rorate
zo 22 dec 07:00 Banneux [B] bedevaartbedevaart SPVSPV
 
woensdag 25 december - 1e Kerstdag
wo 25 dec 12:30 Den Bosch NB gebedgebed
wo 25 dec 12:30 Eindhoven NB gebedgebed
wo 25 t/m do 26 dec kerkjaarkerkjaar
 
donderdag 26 december - 2e Kerstdag / Heilige Stefanus
do 26 dec t/m wo 1 jan 2020 18:00 Thorn LI retraiteretraite FoyerFoyer
 
vrijdag 27 december
vr 27 t/m zo 29 dec 19:30jeugd-jongeren Aarle-Rixtel NB ontmoetingontmoeting Kostbaar BloedKostbaar Bloed
vr 27 t/m ma 30 dec jeugd-jongeren Helvoirt NB kampkamp KCVKCV
 
dinsdag 31 december
di 31 dec t/m wo 1 jan 2020 21:00 Thorn LI retraiteretraite FoyerFoyer
- januari 2020 -
 
zaterdag 11 januari
za 11 jan 2020 onbekend ontmoetingontmoeting VNBVNB
 
zondag 12 januari - Doop van de Heer
zo 12 jan 2020 Helvoirt NB ontmoetingontmoeting
 
vrijdag 24 januari
vr 24 t/m zo 26 jan 2020 jeugd-jongeren Weert LI festiviteitfestiviteit B UtrechtB Utrecht
 
zaterdag 25 januari
za 25 jan 2020 onbekend ontmoetingontmoeting B UtrechtB Utrecht
 
vrijdag 31 januari - Heilige Don Bosco
vr 31 jan 2020 jeugd-jongeren Appelscha FR ontmoetingontmoeting B GroningenB Groningen
vr 31 jan t/m zo 2 feb 2020 jeugd-jongeren Helvoirt NB kampkamp
- februari 2020 -
 
dinsdag 4 februari
di 4 feb 2020 10:00 Utrecht UT ontmoetingontmoeting B UtrechtB Utrecht
 
donderdag 20 februari
do 20 feb 2020 20:00 wereldwijd gebedgebed
 
woensdag 26 februari - Aswoensdag
wo 26 feb 2020 kerkjaarkerkjaar
wo 26 feb t/m za 11 apr 2020 kerkjaarkerkjaar
- maart 2020 -
 
vrijdag 13 maart
vr 13 mrt 2020 kerkjaarkerkjaar
 
zaterdag 14 maart - Pi-dag
za 14 mrt 2020 Amerika [VS] festiviteitfestiviteit
 
zondag 15 maart
zo 15 mrt 2020 jeugd-jongeren Amersfoort UT festiviteitfestiviteit B UtrechtB Utrecht
 
maandag 16 maart
ma 16 t/m zo 22 mrt 2020 Megen NB retraiteretraite La VernaLa Verna
 
vrijdag 20 maart
vr 20 t/m za 21 mrt 2020 wereldwijd gebedgebed
 
zaterdag 21 maart
za 21 mrt 2020 jeugd-jongeren Amsterdam NH festiviteitfestiviteit B UtrechtB Utrecht
 
zondag 22 maart - Zondag Laetare
zo 22 mrt 2020 jeugd-jongeren Borne OV festiviteitfestiviteit B UtrechtB Utrecht
 
dinsdag 24 maart
di 24 t/m wo 25 mrt 2020 Oudenbosch NB conferentieconferentie B BredaB Breda
 
donderdag 26 maart
do 26 t/m za 28 mrt 2020 Assisi [I] conferentieconferentie
 
zondag 29 maart
zo 29 mrt 2020 02:00 kerkjaarkerkjaar
- april 2020 -
 
donderdag 2 april
do 2 apr 2020 kerkjaarkerkjaar
 
zondag 5 april - Palmzondag
zo 5 apr 2020 kerkjaarkerkjaar
zo 5 apr 2020 jeugd-jongeren Wageningen GE festiviteitfestiviteit B UtrechtB Utrecht
 
woensdag 8 april
wo 8 apr 2020 Hulst ZE liturgieliturgie B RotterdamB Rotterdam
 
donderdag 9 april - Witte Donderdag
do 9 apr 2020 kerkjaarkerkjaar
 
vrijdag 10 april - Goede Vrijdag
vr 10 apr 2020 kerkjaarkerkjaar
 
zaterdag 11 april - Paaszaterdag
za 11 apr 2020 kerkjaarkerkjaar
 
zondag 12 april - 1e Paasdag
zo 12 t/m ma 13 apr 2020 kerkjaarkerkjaar
 
maandag 13 april - 2e Paasdag
ma 13 apr 2020 Hakendover [B] processieprocessie
ma 13 t/m ma 20 apr 2020 Israel bedevaartbedevaart
 
donderdag 16 april - Verjaardag paus Benedictus XVI
do 16 apr 2020 kerkjaarkerkjaar
 
zondag 19 april - Goddelijke Barmhartigheid / Beloken Pasen / Heilige Leo
zo 19 apr 2020 kerkjaarkerkjaar
 
zaterdag 25 april
za 25 apr t/m vr 1 mei 2020 gezin Voorthuizen GE festiviteitfestiviteit KCVKCV
za 25 apr t/m zo 3 mei 2020 Assisi [I] bedevaartbedevaart B GroningenB Groningen
- mei 2020 -
 
zondag 3 mei
zo 3 mei 2020 Alkmaar NH processieprocessie
zo 3 mei 2020 kerkjaarkerkjaar
 
zondag 10 mei - Moederdag
zo 10 mei 2020 11:45 Den Bosch NB processieprocessie
zo 10 mei 2020 thuis festiviteitfestiviteit
 
donderdag 21 mei - Hemelvaartsdag
do 21 mei 2020 14:30 Brugge [B] processieprocessie
do 21 mei 2020 kerkjaarkerkjaar
 
zondag 31 mei - 1e Pinksterdag / Maria bezoekt haar nicht Elisabet
zo 31 mei t/m ma 1 jun 2020 kerkjaarkerkjaar
- juni 2020 -
 
zondag 14 juni - Vaderdag (B)
zo 14 jun 2020 thuis [B] festiviteitfestiviteit
 
zondag 21 juni - Vaderdag (NL)
zo 21 jun 2020 thuis festiviteitfestiviteit
 
maandag 22 juni
ma 22 t/m zo 28 jun 2020 Arnhem GE retraiteretraite La VernaLa Verna
 
zondag 28 juni
zo 28 jun 2020 jeugd-jongeren Zwolle OV festiviteitfestiviteit B UtrechtB Utrecht
- juli 2020 -
 
woensdag 1 juli
wo 1 jul 2020 Haarlem NH festiviteitfestiviteit B HaarlemB Haarlem
- augustus 2020 -
 
dinsdag 11 augustus
di 11 aug t/m wo 18 nov 2020 jeugd-jongeren Taizé [F] reisreis
- september 2020 -
 
woensdag 9 september
wo 9 sep 2020 wereldwijd festiviteitfestiviteit
 
zondag 13 september
zo 13 t/m zo 20 sep 2020 Budapest conferentieconferentie
- oktober 2020 -
 
zaterdag 17 oktober
za 17 t/m zo 25 okt 2020 gezin Lourdes [F] bedevaartbedevaart Huis voor de PelgrimHuis voor de Pelgrim
 
zondag 25 oktober
zo 25 okt 2020 03:00 kerkjaarkerkjaar
- november 2020 -
 
zondag 1 november - Allerheiligen
zo 1 nov 2020 kerkjaarkerkjaar
 
maandag 2 november - Allerzielen
ma 2 nov 2020 kerkjaarkerkjaar
 
zondag 29 november - 1e zondag vd Advent - Levavi
zo 29 nov t/m do 24 dec 2020 kerkjaarkerkjaar
- december 2020 -
 
donderdag 17 december
do 17 dec 2020 kerkjaarkerkjaar
 
vrijdag 25 december - 1e Kerstdag
vr 25 t/m za 26 dec 2020 kerkjaarkerkjaar
- februari 2021 -
 
woensdag 17 februari - Aswoensdag
wo 17 feb 2021 kerkjaarkerkjaar
wo 17 feb t/m za 3 apr 2021 kerkjaarkerkjaar
- maart 2021 -
 
zondag 28 maart - Palmzondag
zo 28 mrt 2021 02:00 kerkjaarkerkjaar
zo 28 mrt 2021 kerkjaarkerkjaar
- april 2021 -
 
donderdag 1 april - Witte Donderdag
do 1 apr 2021 kerkjaarkerkjaar
 
vrijdag 2 april - Goede Vrijdag
vr 2 apr 2021 kerkjaarkerkjaar
vr 2 apr 2021 kerkjaarkerkjaar
 
zaterdag 3 april - Paaszaterdag
za 3 apr 2021 kerkjaarkerkjaar
 
zondag 4 april - 1e Paasdag / Heilige Isidorus
zo 4 t/m ma 5 apr 2021 kerkjaarkerkjaar
 
zondag 11 april - Goddelijke Barmhartigheid / Beloken Pasen
zo 11 apr 2021 kerkjaarkerkjaar
 
vrijdag 16 april - Verjaardag paus Benedictus XVI
vr 16 apr 2021 kerkjaarkerkjaar
 
zondag 25 april
zo 25 apr 2021 kerkjaarkerkjaar
- mei 2021 -
 
donderdag 13 mei - Hemelvaartsdag / Sint Servatius
do 13 mei 2021 kerkjaarkerkjaar
 
zondag 23 mei - 1e Pinksterdag
zo 23 t/m ma 24 mei 2021 kerkjaarkerkjaar
- oktober 2021 -
 
zondag 31 oktober
zo 31 okt 2021 03:00 kerkjaarkerkjaar
- november 2021 -
 
maandag 1 november - Allerheiligen
ma 1 nov 2021 kerkjaarkerkjaar
 
dinsdag 2 november - Allerzielen
di 2 nov 2021 kerkjaarkerkjaar
 
zondag 28 november - 1e zondag vd Advent - Levavi
zo 28 nov t/m vr 24 dec 2021 kerkjaarkerkjaar
- december 2021 -
 
vrijdag 17 december
vr 17 dec 2021 kerkjaarkerkjaar
 
zaterdag 25 december - 1e Kerstdag
za 25 t/m zo 26 dec 2021 kerkjaarkerkjaar
- maart 2022 -
 
woensdag 2 maart - Aswoensdag
wo 2 mrt 2022 kerkjaarkerkjaar
wo 2 mrt t/m za 16 apr 2022 kerkjaarkerkjaar
 
zondag 27 maart - Zondag Laetare
zo 27 mrt 2022 02:00 kerkjaarkerkjaar
- april 2022 -
 
zaterdag 2 april
za 2 apr 2022 kerkjaarkerkjaar
 
zondag 10 april - Palmzondag
zo 10 apr 2022 kerkjaarkerkjaar
 
donderdag 14 april - Witte Donderdag / Heilige Lidwina
do 14 apr 2022 kerkjaarkerkjaar
 
vrijdag 15 april - Goede Vrijdag
vr 15 apr 2022 kerkjaarkerkjaar
 
zaterdag 16 april - Paaszaterdag / Verjaardag paus Benedictus XVI
za 16 apr 2022 kerkjaarkerkjaar
za 16 apr 2022 kerkjaarkerkjaar
 
zondag 17 april - 1e Paasdag
zo 17 t/m ma 18 apr 2022 kerkjaarkerkjaar
 
zondag 24 april - Goddelijke Barmhartigheid / Beloken Pasen
zo 24 apr 2022 kerkjaarkerkjaar
- mei 2022 -
 
zondag 8 mei - Moederdag
zo 8 mei 2022 kerkjaarkerkjaar
 
donderdag 26 mei - Hemelvaartsdag
do 26 mei 2022 kerkjaarkerkjaar
- juni 2022 -
 
zondag 5 juni - 1e Pinksterdag
zo 5 t/m ma 6 jun 2022 kerkjaarkerkjaar
- augustus 2022 -
 
maandag 1 augustus
ma 1 t/m ma 15 aug 2022 jeugd-jongeren Nieuw Lissabon [P] ontmoetingontmoeting
- september 2022 -
 
maandag 5 september
ma 5 sep 2022 diverse bezinningbezinning
- oktober 2022 -
 
zondag 30 oktober
zo 30 okt 2022 03:00 kerkjaarkerkjaar
- november 2022 -
 
dinsdag 1 november - Allerheiligen
di 1 nov 2022 kerkjaarkerkjaar
 
woensdag 2 november - Allerzielen
wo 2 nov 2022 kerkjaarkerkjaar
 
zondag 27 november - 1e zondag vd Advent - Levavi
zo 27 nov t/m za 24 dec 2022 kerkjaarkerkjaar
- december 2022 -
 
zaterdag 17 december
za 17 dec 2022 kerkjaarkerkjaar
 
zondag 25 december - 1e Kerstdag
zo 25 t/m ma 26 dec 2022 kerkjaarkerkjaar
- februari 2023 -
 
woensdag 22 februari - Aswoensdag
wo 22 feb 2023 kerkjaarkerkjaar
wo 22 feb t/m za 8 apr 2023 kerkjaarkerkjaar
- maart 2023 -
 
zondag 26 maart
zo 26 mrt 2023 02:00 kerkjaarkerkjaar
- april 2023 -
 
zondag 2 april - Palmzondag
zo 2 apr 2023 kerkjaarkerkjaar
 
donderdag 6 april - Witte Donderdag
do 6 apr 2023 kerkjaarkerkjaar
 
vrijdag 7 april - Goede Vrijdag
vr 7 apr 2023 kerkjaarkerkjaar
 
zaterdag 8 april - Paaszaterdag
za 8 apr 2023 kerkjaarkerkjaar
 
zondag 9 april - 1e Paasdag
zo 9 t/m ma 10 apr 2023 kerkjaarkerkjaar
 
zondag 16 april - Goddelijke Barmhartigheid / Beloken Pasen / Verjaardag paus Benedictus XVI
zo 16 apr 2023 kerkjaarkerkjaar
zo 16 apr 2023 kerkjaarkerkjaar
 
zondag 30 april
zo 30 apr 2023 kerkjaarkerkjaar
- mei 2023 -
 
donderdag 18 mei - Hemelvaartsdag
do 18 mei 2023 kerkjaarkerkjaar
 
zondag 28 mei - 1e Pinksterdag
zo 28 t/m ma 29 mei 2023 kerkjaarkerkjaar
- september 2023 -
 
dinsdag 12 september
di 12 sep 2023 Haarlem NH bezinningbezinning B HaarlemB Haarlem
- oktober 2023 -
 
zondag 29 oktober
zo 29 okt 2023 03:00 kerkjaarkerkjaar
- november 2023 -
 
woensdag 1 november - Allerheiligen
wo 1 nov 2023 kerkjaarkerkjaar
 
donderdag 2 november - Allerzielen
do 2 nov 2023 kerkjaarkerkjaar
- december 2023 -
 
zondag 3 december - 1e zondag vd Advent - Levavi
zo 3 t/m zo 24 dec 2023 kerkjaarkerkjaar
 
zondag 17 december - 3e zondag vd Advent - Gaudete
zo 17 dec 2023 kerkjaarkerkjaar
 
maandag 25 december - 1e Kerstdag
ma 25 t/m di 26 dec 2023 kerkjaarkerkjaar
- februari 2024 -
 
woensdag 14 februari - Aswoensdag / Valentijnsdag
wo 14 feb 2024 kerkjaarkerkjaar
wo 14 feb t/m za 30 mrt 2024 kerkjaarkerkjaar
- maart 2024 -
 
zondag 24 maart - Palmzondag
zo 24 mrt 2024 kerkjaarkerkjaar
 
donderdag 28 maart - Witte Donderdag
do 28 mrt 2024 kerkjaarkerkjaar
 
vrijdag 29 maart - Goede Vrijdag
vr 29 mrt 2024 kerkjaarkerkjaar
 
zaterdag 30 maart - Paaszaterdag
za 30 mrt 2024 kerkjaarkerkjaar
 
zondag 31 maart - 1e Paasdag
zo 31 mrt 2024 02:00 kerkjaarkerkjaar
zo 31 mrt t/m ma 1 apr 2024 kerkjaarkerkjaar
- april 2024 -
 
zondag 7 april - Goddelijke Barmhartigheid / Beloken Pasen
zo 7 apr 2024 kerkjaarkerkjaar
 
dinsdag 16 april - Verjaardag paus Benedictus XVI
di 16 apr 2024 kerkjaarkerkjaar
 
zondag 21 april
zo 21 apr 2024 kerkjaarkerkjaar
- mei 2024 -
 
donderdag 9 mei - Hemelvaartsdag
do 9 mei 2024 kerkjaarkerkjaar
 
zondag 19 mei - 1e Pinksterdag
zo 19 t/m ma 20 mei 2024 kerkjaarkerkjaar
- oktober 2024 -
 
zondag 27 oktober
zo 27 okt 2024 03:00 kerkjaarkerkjaar
- november 2024 -
 
vrijdag 1 november - Allerheiligen
vr 1 nov 2024 kerkjaarkerkjaar
 
zaterdag 2 november - Allerzielen
za 2 nov 2024 kerkjaarkerkjaar
- december 2024 -
 
zondag 1 december - 1e zondag vd Advent - Levavi
zo 1 t/m di 24 dec 2024 kerkjaarkerkjaar
 
dinsdag 17 december
di 17 dec 2024 kerkjaarkerkjaar
 
woensdag 25 december - 1e Kerstdag
wo 25 t/m do 26 dec 2024 kerkjaarkerkjaar
- maart 2025 -
 
woensdag 5 maart - Aswoensdag
wo 5 mrt 2025 kerkjaarkerkjaar
wo 5 mrt t/m za 19 apr 2025 kerkjaarkerkjaar
 
zondag 30 maart - Zondag Laetare
zo 30 mrt 2025 02:00 kerkjaarkerkjaar
- april 2025 -
 
zondag 13 april - Palmzondag
zo 13 apr 2025 kerkjaarkerkjaar
 
woensdag 16 april - Verjaardag paus Benedictus XVI
wo 16 apr 2025 kerkjaarkerkjaar
 
donderdag 17 april - Witte Donderdag
do 17 apr 2025 kerkjaarkerkjaar
 
vrijdag 18 april - Goede Vrijdag
vr 18 apr 2025 kerkjaarkerkjaar
 
zaterdag 19 april - Paaszaterdag / Heilige Leo
za 19 apr 2025 kerkjaarkerkjaar
 
zondag 20 april - 1e Paasdag
zo 20 t/m ma 21 apr 2025 kerkjaarkerkjaar
 
zondag 27 april - Goddelijke Barmhartigheid / Beloken Pasen
zo 27 apr 2025 kerkjaarkerkjaar
- mei 2025 -
 
zondag 11 mei - Moederdag / Sint Mamertus
zo 11 mei 2025 kerkjaarkerkjaar
 
donderdag 29 mei - Hemelvaartsdag
do 29 mei 2025 kerkjaarkerkjaar
- juni 2025 -
 
zondag 8 juni - 1e Pinksterdag / Vaderdag (B)
zo 8 t/m ma 9 jun 2025 kerkjaarkerkjaar
- oktober 2025 -
 
zondag 26 oktober
zo 26 okt 2025 03:00 kerkjaarkerkjaar
- november 2025 -
 
zaterdag 1 november - Allerheiligen
za 1 nov 2025 kerkjaarkerkjaar
 
zondag 2 november - Allerzielen
zo 2 nov 2025 kerkjaarkerkjaar
 
zondag 30 november - 1e zondag vd Advent - Levavi
zo 30 nov t/m wo 24 dec 2025 kerkjaarkerkjaar
- december 2025 -
 
woensdag 17 december
wo 17 dec 2025 kerkjaarkerkjaar
 
donderdag 25 december - 1e Kerstdag
do 25 t/m vr 26 dec 2025 kerkjaarkerkjaar
436 van 433 toekomstige activiteiten
Nieuw evenementen die zijn gemarkeerd met dit sterretje zijn de laatste 3 dagen toegevoegd.


Ontbreken de evenementen van uw organisatie? Neem contact op met info@rkactiviteiten.nl om te informeren naar de mogelijkheden!

De redactie houdt zich het recht voor ingezonden aankondigingen van evenementen voor publicatie te weigeren zonder opgaaf van redenen. Aan de publicatie van deze kalender kunnen geen rechten worden ontleend. Aan de uitvoering wordt de grootst mogelijke zorg besteed maar niets menselijks is ons vreemd. © 2019 rkactiviteiten.nl
Niets van deze uitgave mag opnieuw worden uitgegeven in welke vorm dan ook zonder voorafgaande schriftelijke toestemming van de uitgever
Ontwerp, implementatie & uitgever: iMoose.nl