Vandaag is maandag 2 juni  

categorie categorie Lezing
lezing
wanneermaandag 16 juni    Evangelie van 2025-06-16
begintijd19:30 uur
 titelSpreekavond met Mgr. Van den Hende
beschrijving

Op maandag 16 juni 2025 zal bisschop Van den Hende ons meenemen in de onderwerpen orgaandonatie en pelgrims van hoop. Beide onderwerpen waar wij allemaal mee te maken hebben.

Door de nieuwe donorwet staat iedereen ingeschreven in het donorregister. In dat register is onze voorkeur wat betreft orgaandonatie vastgelegd, maar welke christelijke normen en waarden spelen eigenlijk een rol bij het maken van deze keuze?

In dit Heilig jaar worden wij opgeroepen onderweg te gaan als pelgrims van hoop, maar wat betekent dat eigenlijk? Hoe geef ik daar handen en voeten aan in mijn dagelijks leven?

Tijdens deze spreekavond op 16 juni neemt bisschop Van den Hende ons mee in deze, voor ons allemaal zo concrete, onderwerpen. Jij komt toch ook?

Het adres is slechts 5 minuten lopen vanaf station Delft.

Programma
19.30 uur - Inloop
20.00 uur - Aanvang
22.00 uur - Afsluitende borrel

Aanmelden is wenselijk:
forms.gle/kC5cdKJ1To9RXBzV9

info

www.rkdelft.nl/parochie/kerken/martha--maria/franciscus-en-clarakerk

locatieFranciscus en Clarahuis, Raamstraat 78
plaatsDelft (Zuid-Holland)
postcode26
bisdomRotterdam
doelgroep
Google map

Ontbreken de evenementen van uw organisatie? Neem contact op met info@rkactiviteiten.nl om te informeren naar de mogelijkheden!

De redactie houdt zich het recht voor ingezonden aankondigingen van evenementen voor publicatie te weigeren zonder opgaaf van redenen. Aan de publicatie van deze kalender kunnen geen rechten worden ontleend. Aan de uitvoering wordt de grootst mogelijke zorg besteed maar niets menselijks is ons vreemd. © 2025 rkactiviteiten.nl
Niets van deze uitgave mag opnieuw worden uitgegeven in welke vorm dan ook zonder voorafgaande schriftelijke toestemming van de uitgever
Ontwerp, implementatie & uitgever: iMoose.nl