Vandaag is woensdag 12 maart  

categorie categorie Bedevaart
bedevaart
wanneerdinsdag 15 t/m woensdag 23 april    Evangelie van 2025-04-15
 titel9-Daagse bedevaart naar Medjugorje
beschrijving

Ga je mee Pasen vieren in het heiligdom van Medjugorje waar de Hemel de aarde raakt? Met Gods wil is er een 9-daagse bedevaart van dinsdag 15 t/m woensdag 23 april 2025 naar Medjugorje in Bosnië en Herzegowina.

Op het programma staat o.a.: beklimming  Verschijningsberg en Kruisberg; bezoek aan graf van pt.Slavko en pro-life kapel met st. Charbel relique; Oase van Vrede; Cenacolo (gemeenschap van drugsverslaafden die een nieuw leven leren leiden, van Zr. Elvira); weeshuis Moederdorp; Franciscaanse Martelaren siroki brijeg, Kravica watervallen, st. Antonius Humac etc.

Prijs: € 1250, i.v.m. last minute tickets boeken graag z.s.m. aanmelden en gelijktijdige aanbetaling van € 555. Reis gaat door bij voldoende deelnemers.

NB: prijs incl. vliegticktes, 9-daags verblijf half pensioen en excursies. Reisprijs is o.a. afhankelijk van helaas steeds duurder geworden vliegtickets, April is in paasvakantie en excursies buiten Medjugorje. Maar de moeite waard om Pasen te vieren op de grote genadeplek Medjugorje!

info

iweger4189@msn.com

locatie
plaatsMedjugorje
doelgroep
Google map

Ontbreken de evenementen van uw organisatie? Neem contact op met info@rkactiviteiten.nl om te informeren naar de mogelijkheden!

De redactie houdt zich het recht voor ingezonden aankondigingen van evenementen voor publicatie te weigeren zonder opgaaf van redenen. Aan de publicatie van deze kalender kunnen geen rechten worden ontleend. Aan de uitvoering wordt de grootst mogelijke zorg besteed maar niets menselijks is ons vreemd. © 2025 rkactiviteiten.nl
Niets van deze uitgave mag opnieuw worden uitgegeven in welke vorm dan ook zonder voorafgaande schriftelijke toestemming van de uitgever
Ontwerp, implementatie & uitgever: iMoose.nl