Vandaag is maandag 9 december

categorie categorie Festiviteit
festiviteit
wanneervrijdag 29 november    Evangelie van 2019-11-29
begintijd20:00 uur
eindtijd22:00 uur
 titelKerkenveiling Sint Bavokathedraal
beschrijving

Op vrijdagavond 29 november 2019 van 20.00 tot ~22.00 uur wordt weer een Kerkenveiling gehouden bij de Kathedrale Basiliek van Sint Bavo te Haarlem.

  • De veiling vindt plaats in het bisschopshuis, Leidsevaart 146, ingang tuin Emmaplein.
  • De zaal gaat open om 19.30 uur.
  • De opbrengst komt geheel ten goede aan de restauratie van het Tintinnabulum en het Conopeum - de eretekens van de Basiliek.

info

www.rkbavo.nl/2019/11/veilingboekje-5e-kerkenveiling

locatiePlebanie van de Kathedrale Basiliek van Sint Bavo, Leidsevaart 146
plaatsHaarlem (Noord-Holland)
postcode20
bisdomHaarlem-Amsterdam
doelgroep
Google map

Ontbreken de evenementen van uw organisatie? Neem contact op met info@rkactiviteiten.nl om te informeren naar de mogelijkheden!

De redactie houdt zich het recht voor ingezonden aankondigingen van evenementen voor publicatie te weigeren zonder opgaaf van redenen. Aan de publicatie van deze kalender kunnen geen rechten worden ontleend. Aan de uitvoering wordt de grootst mogelijke zorg besteed maar niets menselijks is ons vreemd. © 2019 rkactiviteiten.nl
Niets van deze uitgave mag opnieuw worden uitgegeven in welke vorm dan ook zonder voorafgaande schriftelijke toestemming van de uitgever
Ontwerp, implementatie & uitgever: iMoose.nl