![]() | Vandaag is donderdag 20 februari |
![]() | ||||
categorie |
![]() cursus | |||
wanneer | zaterdag 2 februari 2008
![]() | |||
titel | Oecumenische diaconale studiedag | |||
beschrijving | Op zaterdag 2 februari 2008 vindt voor de vierde keer een oecumenische diaconale studiedag plaats. In de Ter Coulsterkerk te Heiloo zal het op deze dag gaan over het bezoeken van gevangenen. De studiedag is bedoeld voor diakonieën en parochiële caritasinstellingen (pci’s). U wordt op deze dag geïnformeerd over de achtergronden van het werken voor (ex-)gedetineerden en over de opvang van gevangenen na hun detentie in de zogenaamde Exodushuizen. Daarbij staat de vraag centraal wat je als gemeente en parochie kunt doen voor mensen die na hun detentie een nieuw leven proberen op te bouwen. En ook de vraag wat we kunnen doen als mensen in de gevangenis belanden, komt uitgebreid aan de orde. Deze studiedag die begint om 10.00 uur en sluit om 14.00 uur, is voorbereid door het Bisdom Haarlem en het Protestants Dienstencentrum Noord-Holland.
| |||
info | Bisdom Haarlem (023) 511 26 00 esengers@bisdomhaarlem.nl Protestants Dienstencentrum f.vander.veen@pkn.nl | |||
locatie | Ter Coulsterkerk | |||
plaats | Heiloo (Noord-Holland) | |||
postcode | 18 | |||
bisdom | Haarlem-Amsterdam | |||
doelgroep | ||||
Google map |
Ontbreken de evenementen van uw organisatie? Neem contact op met info@rkactiviteiten.nl om te informeren naar de mogelijkheden!
| De redactie houdt zich het recht voor ingezonden aankondigingen van evenementen voor publicatie te weigeren zonder opgaaf van redenen. | Aan de publicatie van deze kalender kunnen geen rechten worden ontleend. Aan de uitvoering wordt de grootst mogelijke zorg besteed maar niets menselijks is ons vreemd. |
© 2025 rkactiviteiten.nl Niets van deze uitgave mag opnieuw worden uitgegeven in welke vorm dan ook zonder voorafgaande schriftelijke toestemming van de uitgever Ontwerp, implementatie & uitgever: iMoose.nl |