![]() | Vandaag is dinsdag 11 februari |
![]() | ||||
categorie |
![]() bezinning | |||
wanneer | zaterdag 11 oktober 2003
![]() | |||
titel | Ik wordt bemind | |||
beschrijving | Onder de titel 'Ik wordt bemin"? Dus ik ben.' is er in priorij Bethanie een beziiningsdag o.l.v. Erik Galle, priester theoloog, therapeut en schrijver van o.a. De spiegel doorbreken. Menswording als stapsteen voor spiritualiteit We zeggen gemakkelijk dat God liefde is. Dat de consequenties van deze uitspraak verregaand zijn, trachten we gedurende deze dag op het spoor te komen vanuit een dialoog tussen psychologie en theologie. Menswording is niet voor niets zowel een therapeutisch als een religieus begrip. Der dag duurt van 10 tot 16.30 uur. Richtprijs voor de volledige dag 23 euro, zonder middagmaal 14 euro.
| |||
info | Gastenzuster 050/406830 of priorij.bethanie@kerknet.be , ook voor aanmelding. | |||
locatie | Priorij Bethanië | |||
plaats | Loppem (België) | |||
doelgroep | ||||
Google map |
Ontbreken de evenementen van uw organisatie? Neem contact op met info@rkactiviteiten.nl om te informeren naar de mogelijkheden!
| De redactie houdt zich het recht voor ingezonden aankondigingen van evenementen voor publicatie te weigeren zonder opgaaf van redenen. | Aan de publicatie van deze kalender kunnen geen rechten worden ontleend. Aan de uitvoering wordt de grootst mogelijke zorg besteed maar niets menselijks is ons vreemd. |
© 2025 rkactiviteiten.nl Niets van deze uitgave mag opnieuw worden uitgegeven in welke vorm dan ook zonder voorafgaande schriftelijke toestemming van de uitgever Ontwerp, implementatie & uitgever: iMoose.nl |