 In de pastorie van bedevaartsoord OLV van Renkum vindt een bijeenkomst plaats rond het thema verslaving.
Jongeren kunnen tegenwoordig makkelijk in aanraking komen met verslavende middelen. Hoe kun je voorkomen dat je kind verslaafd raakt? En kun je dat wel voorkomen? En wat kunnen de gevolgen zijn?
Er komt een moeder vertellen over haar ervaringen. Ook komt er een ex-verslaafde jongeman praten over zijn ervaringen in een bijzondere Rooms Katholieke gemeenschap. Deze Cenacolo gemeenschap heeft vanuit de katholieke achtergrond met goed resultaat al vele jonge mensen geholpen die verstrikt zaten in verschillende vormen van verslaving, waaronder drugs en alcohol. Er zal ook een DVD vertoond worden.
Toegang gratis
De middag wordt 17.00 uur afgesloten met een Eucharistieviering in de parochiekerk. Iedereen en vooral ouders zijn van harte welkom vanaf 14.00 uur in de pastorie naast de RK kerk OLV ten Hemelopneming. Bereikbaar met buslijn 52, uitstappen halte Don Boscoweg.
Programma 14.00 uur Ontvangst koffie/thee in de pastorie 14.30 uur Lezing over de ervaringen van een moeder 15.00 uur Gebed tot de Goddelijke Barmhartigheid met intenties 15.15 uur Toelichting over de ervaringen van een ex-verslaafde jongeman in de RK Cenacolo gemeenschap. 16.00 uur Vertoning DVD en gedachtewisseling, thee/koffie 17.00 uur Eucharistieviering, Celebrant pater Aristoteles.
|