Vandaag is dinsdag 4 februari |
categorie |
bezinning | |||
wanneer | donderdag 26 maart 2009 | |||
titel | Bezinningsdag 'Mediteren is er zijn' | |||
beschrijving | Centrum Het Rustpunt organiseert verschillende activiteiten, waaronder op 26 maart een bezinningsdag met het thema 'Mediteren is er zijn'. Meditatie is een natuurlijk proces, een pelgrimstocht naar het eigen hart en dus een opstap naar jezelf.
| |||
info | www.rustpunt.net 09/2259571 info@rustpunt.net | |||
locatie | Conferentiezaal van ‘Het Rustpunt’ - Burgstraat 46 - 9000 | |||
plaats | Gent (België) | |||
doelgroep | ||||
Google map |
Ontbreken de evenementen van uw organisatie? Neem contact op met info@rkactiviteiten.nl om te informeren naar de mogelijkheden!
| De redactie houdt zich het recht voor ingezonden aankondigingen van evenementen voor publicatie te weigeren zonder opgaaf van redenen. | Aan de publicatie van deze kalender kunnen geen rechten worden ontleend. Aan de uitvoering wordt de grootst mogelijke zorg besteed maar niets menselijks is ons vreemd. |
© 2025 rkactiviteiten.nl Niets van deze uitgave mag opnieuw worden uitgegeven in welke vorm dan ook zonder voorafgaande schriftelijke toestemming van de uitgever Ontwerp, implementatie & uitgever: iMoose.nl |