![]() | Vandaag is zaterdag 26 april Koningsdag |
![]() | ||||
categorie |
![]() conferentie | |||
wanneer | zaterdag 18 oktober 2008
![]() | |||
titel | Studiedag: Liturgie en catechese | |||
beschrijving | Je wordt niet als christen geboren. Christen moet je worden, je leven lang. Liturgie en catechese zijn de belangrijkste twee componenten om dat doel te bereiken. Maar hoe verhouden zij zich tot elkaar? Catechese is niet alleen geloofskennis meegeven. Ze wil mensen brengen tot persoonlijke ontmoeting met het mysterie van God en zijn Kerk. De liturgie helpt ons te verwerkelijken wat de catechese ons leert. Maar voor welke opgave staat de parochie als ze haar initiërende en vierende taak ernstig neemt? Dit is het thema van de Liturgische Studiedag 2008 van het Centrum voor Parochiespiritualiteit op zaterdag 18 oktober in Nijmegen. Inleider is Stijn van den Bossche, algemeen secretaris Interdiocesane Commissie voor Catechese in Vlaanderen, een boeiende spreker die vakkennis verbindt met veel praktijkervaring.
| |||
info | www.parochiespiritualiteit.org cps.nijmegen@kloosterbrakkenstein.nl | |||
locatie | CPS, Heijendaalseweg 300, 6525 SM | |||
plaats | Nijmegen (Gelderland) | |||
postcode | 65 | |||
doelgroep | ||||
Google map |
Ontbreken de evenementen van uw organisatie? Neem contact op met info@rkactiviteiten.nl om te informeren naar de mogelijkheden!
| De redactie houdt zich het recht voor ingezonden aankondigingen van evenementen voor publicatie te weigeren zonder opgaaf van redenen. | Aan de publicatie van deze kalender kunnen geen rechten worden ontleend. Aan de uitvoering wordt de grootst mogelijke zorg besteed maar niets menselijks is ons vreemd. |
© 2025 rkactiviteiten.nl Niets van deze uitgave mag opnieuw worden uitgegeven in welke vorm dan ook zonder voorafgaande schriftelijke toestemming van de uitgever Ontwerp, implementatie & uitgever: iMoose.nl |